Історія школи

/Files/images/восьмирічна школа.jpg

В селі Станіславчик до 1940 року була початкова школа, організована в сільській хаті з різновіковими класами. Під час Другої світової війни навчання в школі тимчасово припинили, приміщення пограбували фашистські окупанти. Після визволення села в 1944 році, школу-хату підремонтували і в 1950 році вчитель Глущенко Олександр Іванович організував навчання населення різного віку. До 1954 року школа змінила три сільські хати (тому що вони розвалювались). В 1954 році початкову школу перевели в приміщення сільської ради. Директором початкової школи став Лєбєдєв Юрій Петрович. За його ініціативи в 1958 році біля церкви була збудована і відкрита нова восьмирічна школа.

Приміщення церкви переобладнали під спортивний зал, а за два роки поряд збудували нову столову.

До 1970 року директором школи були Сокуренко Ф.Ф. , потім Педашевська Валентина Макарівна. Найбільший вклад в становленні школи Слона Олександра Петровича, який був директором з 1970 по 1984 рік. Саме за його ініціативи побудували нове приміщення школи. Особисто завозив нові меблі, обладнання, прилади. Колектив школи разом з учнями працювали все літо, і 1 вересня 1976 року школа радо відчинила свої двері.

Найбільший внесок у її життя вклали, сьогодні вже ветерани педагогічної праці: Слон Галина Степанівна, Дешура Олексій Володимирович, Дешура Таїсія Євгеніївна, Мовчан Тетяна Володимирівна.

З 1984 до 1994 року колектив школи очолювала прекрасний керівник Кравцова Валентина Тимофіївна. Вмілий організатор, вимоглива, принципова, вона немало зробила для зростання професійної майстерності вчителів, для зміцнення матеріальної бази школи. Продовжуючи кращі традиції, розвивала підсобне господарство школи. Маючи свою свиноферму та кролеферму, діти круглий рік були забезпечені свіжим м’ясом.

З 1991 до 1997 року школа була середня. За ці роки випустили двох медалістів. З 1994 по 2005 рік директором був Самолевський Олександр Андрійович.

З 2005 року школу очолює Слон Людмила Петрівна, ініціативна, творча.

В 2006 році за рахунок відділу освіти замінено котли опалювальної системи, перебудовано приміщення для шкільної їдальні на 48 місць. Створено всі умови для роботи персоналу. З 2007 року за кошти відділу освіти, спонсора Харя В.П. та орендної плати за шкільну землю, замінені всі шкільні вікна та двері на пластикові.

Кожна школа славиться своїми традиціями. А традиції творить колектив.

На сьогоднішній день школа повністю забезпечена педагогічними кадрами: Слон Людмила Петрівна – вчитель математики, Сарапіна Людмила Адольфівна - вчитель української мови та літератури, Зубенко Тетяна Олександрівна – вчитель фізики та інформатики, Ткаченко Світлана Степанівна – вчитель фізичної культури, Оксамитна Тамара Василівна – вчитель хімії та біології, Садовська Алла Сергіївна – вчитель англійської мови, Садовська Тетяна Григорівна – вчитель початкових класів.

Всі вчителі нашої школи люди різні, але їх об’єднує любов до дітей, піклування про їх здоров’я. Для кожного педагога притаманний свій творчий пошук. Завдання нашої школи полягає у формуванні у підростаючого покоління тих знань, поведінкових моделей, цінностей, які дозволять йому бути успішним поза стінами школи.

Цікаво проходять позакласні заходи, кожний з яких перетворюється на справжнє свято для наших вихованців. Учні із задоволенням готуються до них.

Школа стала культурним осередком села. Підтримується тісний зв'язок з населенням. Жителі із задоволенням відвідують святкові концертні програми, В школі створений дитячий фольклорний ансамбль «Веселка», який в 2008 році став лауреатом обласного конкурсу дитячих фольклорних колективів «Мій рідний край, оспіваний піснями», вокальний ансамбль "Козачата" лауреат обласного дитячого конкурсу "Країна дитинства".

Пріоритетними напрямками роботи педагогічного колективу є:

• формування ключових компетентностей школярів на основі використання активних та інтерактивних методів навчання і виховання

• удосконалення системи роботи, яка спрямована на збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування навичок здорового способу життя;

• фомування людської гідності й національної свідомості, любові до рідної землі, народу, мови;

• формування активної громадянської та життєвої позиції учня;

•створення умов для забезпечення психологічного комфорту учнів;

•формування всебічно розвинутої гармонічної особистості;

•розвиток природних здібностей учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 357

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-11-07 20:19:12

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...