• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Я маю право

Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України - "Я МАЮ ПРАВО!"

/Files/images/меню столова.jpg

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект передбачає не лише інформування громадян про їхні права, а й навчання їх, як ці права захищати. Люди мають отримати чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, зрозуміти, що держава може бути твоїм партнером, повірити у рівність перед законом для кожного українця.

Президент України з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, постановив оголосити 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» («Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"»

Уряд України прийняв рішення про запровадження реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках. Відповідно до цього рішення Міністерство юстиції разом з Координаційним центром з надання правової допомоги здійснює комплекс комунікаційних заходів щодо інформованості населення з питань прав людини.


Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi